Kontaktujte nás: info@beautymadeeasy.cz

Věk je jen číslo..to ano, ale i tak se projevuje v různých podobách. Proto je důležitá prevence předčasného stárnutí.

Naštěstí jsou v dnešní době dostupné i neinvazivní bezbolestné a skutečně funkční technologie navíc pro domácí použití, což v dnešní době vítá mnoho z nás. A  za to také již získaly několik mezinárodních ocenění.

U sebe jsem řešila:

- pokleslá horní víčka

- mimické vrásky

- povadlé tváře

- usazený tuk v oblasti bříška, boků a stehen

- celulitidu

Osobní zkušenost a spokojenost mne posunula dále ke spolupráci. Zároveň pomáhám dalším ženám otevřít si podnikání na mezinárodní úrovni.

Za tuto příležitost jsem vděčná, neb si sama organizuji čas, trávím jej více se svojí rodinou a v přírodě, která mne nesmírně dobíjí. A také poznávám spostu nových inspirativních lidí, především žen, které jsou naladěné na stejnou pozitivní notu, které si také dopřávají péči, je to znát, jsou více jak se říká v pohodě, usměvavé, prostě spokojené. 

Pokud vás trápí pohled do zrcadla, více vnímáte pokleslá víčka, vrásky, nosoretní rýhy, povadlé tváře, akné, podbradek, celulitida, ...hlavu vzhůru, vše se dá vyřešit a budete zase zářit.

Úsměv na rtu! Opravdu existují bezbolestné ošetřující metody, které fungují, které podporují tvorbu vlastního kolagenu a elastinu. Je mi 41 a jsem ráda, že jsem péči začala řešit už v tomto věku, protože za další roky se tato péče projeví ještě více v tom pozitivním slova smyslu. 

Čím dříve začneme s péčí tím lépe, ta paní v zrcadle toho bude důkazem :)

Omlazeni Vrasky Antiageing

Je-li vám toto téma blízké, srdečně vás zvu do mé skupinky na FB, kde s ženami sdílíme své zkušenosti.

Pomáhám ženám kvést. Pravidelná péče jde vidět. Moc si vážím každé zpětné vazby. Těší mě vaše úsměvy.

FB skupinka: Dopřej si péči k omlazení